Naar de inhoud

De automarkt kromp sinds 2016 met bijna een kwart. Het marktaandeel verbergt wie daarbij wagens verloor.

Nieuwe personenwagens in België, van 2016 tot september 2026.

Nieuwe wagens op eigen naam per 1.000 inwoners, 2025Leasing staat ingeschreven op de zetel van de leasemaatschappij en zegt dus niets over een provincie.

Kies een provincie. De merken eronder volgen.

  • −23,1% nieuwe personenwagens in 2025 tegenover 2016
  • −32,4% privékopers, tegenover −14,7% bij zakelijke kopers
  • 55% van de netto daling kwam van de merken van Stellantis
  • 7 merken verloren wagens en wonnen toch aandeel

Merken in het gekozen gebied en de gekozen periode

,

De markt kromp met 23,1%. Mercedes verkocht 3.096 wagens minder en steeg toch van 6,2% naar 7,4%.

  1. BMW: van 40.227 naar 44.731 wagens, +4.504. Aandeel van 7,5% naar 10,8%, +3,3 procentpunt.
  2. Volkswagen: van 53.021 naar 38.771 wagens, −14.250. Aandeel van 9,8% naar 9,3%, −0,5 procentpunt.
  3. Mercedes: van 33.586 naar 30.490 wagens, −3.096. Aandeel van 6,2% naar 7,4%, +1,1 procentpunt. Minder wagens, groter aandeel.
  4. Audi: van 33.225 naar 28.094 wagens, −5.131. Aandeel van 6,2% naar 6,8%, +0,6 procentpunt. Minder wagens, groter aandeel.
  5. Dacia: van 17.646 naar 25.673 wagens, +8.027. Aandeel van 3,3% naar 6,2%, +2,9 procentpunt.
  6. Renault: van 55.871 naar 25.292 wagens, −30.579. Aandeel van 10,4% naar 6,1%, −4,3 procentpunt.
  7. Peugeot: van 37.593 naar 23.837 wagens, −13.756. Aandeel van 7,0% naar 5,7%, −1,2 procentpunt.
  8. Toyota: van 17.239 naar 18.829 wagens, +1.590. Aandeel van 3,2% naar 4,5%, +1,3 procentpunt.
  9. Skoda: van 19.007 naar 17.282 wagens, −1.725. Aandeel van 3,5% naar 4,2%, +0,6 procentpunt. Minder wagens, groter aandeel.
  10. Volvo: van 18.611 naar 16.392 wagens, −2.219. Aandeel van 3,4% naar 4,0%, +0,5 procentpunt. Minder wagens, groter aandeel.
  11. Land Rover: van 5.902 naar 4.872 wagens, −1.030. Aandeel van 1,1% naar 1,2%, +0,1 procentpunt. Minder wagens, groter aandeel.
  12. Jeep: van 2.243 naar 2.185 wagens, −58. Aandeel van 0,4% naar 0,5%, +0,1 procentpunt. Minder wagens, groter aandeel.
  13. Lexus: van 1.723 naar 1.375 wagens, −348. Aandeel van 0,32% naar 0,33%, +0,01 procentpunt. Minder wagens, groter aandeel.

Markt van 539.512 naar 414.771 wagens. Merken met minder dan 100 wagens aan het begin en aan het einde van de periode staan niet in de lijst.

Kern

Situatie
Tot 2019 schreef België elk jaar rond 550.000 nieuwe personenwagens in. In 2016 stond 47% daarvan op naam van een privépersoon.
Complicatie
In 2025 waren het er 414.771, of 23% minder. Een merk dat minder hard daalde dan de markt, won aandeel terwijl het wagens verloor.
Vraag
Wie verloor wagens, wie verloor aandeel, en waar?
Antwoord
Privékopers haakten harder af dan zakelijke kopers, en de merken van Stellantis waren samen goed voor meer dan de helft van de netto daling. Zeven merken verloren tussen 2016 en 2025 wagens en wonnen toch aandeel, onder wie Mercedes en Audi. Bij particulieren en zelfstandigen groeide de markt sinds 2021 in elke provincie behalve Brussel. In die groeiende markten werkt het omgekeerd: een merk kan meer wagens verkopen en toch terrein verliezen.

Privékopers haakten harder af dan zakelijke kopers

Gevolg: dat verschil hangt niet aan het startjaar. Sinds 2016 schreven privékopers 32,4% minder nieuwe wagens in, zakelijke kopers 14,7%; sinds 2019 26,2% tegenover 23,4%. Ook tegenover 2017 en 2018 daalden privékopers harder.

(bron: Febiac, tabel II.B.2)

Tussen 2016 en 2025 werden er 124.748 nieuwe personenwagens minder ingeschreven. Daarvan kwamen er 82.953 van privékopers, of 66,5%. Ondernemingen zonder leasing schreven er 16.932 minder in, leasing 16.231 en zelfstandigen 8.632.

Hoe groot het deel van de privékopers is, hangt wel af van het startjaar. Tegenover 2019, toen privékopers al minder kochten en de zakelijke markt groter was dan in de drie jaren ervoor, is het 45,4%.

  1. 2016: 539.519 wagens.
  2. Privé: −82.953 wagens, 66,5% van de hele daling.
  3. Onderneming: −16.932 wagens, 13,6% van de hele daling.
  4. Leasing: −16.231 wagens, 13,0% van de hele daling.
  5. Zelfstandige: −8.632 wagens, 6,9% van de hele daling.
  6. 2025 (−23,1%): 414.771 wagens.
Nieuwe personenwagens van 2016 naar 2025, per type koperDeel: van de hele daling van 2016 tot 2025.

De merken van Stellantis verloren samen meer dan de helft van die wagens

Gevolg: per merk lijkt de krimp verspreid, per groep niet. Drie groepen verloren samen 111.873 wagens, bijna 90% van de netto daling.

(bron: Febiac, tabel II.B.3; merken per groep volgens Stellantis, Renault Group, Volkswagen Group, BMW Group, Geely en JLR)

Peugeot, Opel, Citroën, Fiat, DS, Jeep en Alfa Romeo, vandaag samen Stellantis, gingen van 122.956 naar 54.072 wagens: 68.884 minder, of 55% van de netto daling. Hun aandeel zakte van 22,8% naar 13,0%. Renault Group verloor 22.552 wagens, de Volkswagen Group 20.437. Die laatste won toch aandeel, net als Mercedes.

Zes Chinese merken, die er in 2016 nog niet waren, schreven in 2025 samen 13.578 wagens in. Tesla won er 9.074, BMW Group 4.582.

Of de krimp bij privékopers en die bij deze groepen samenhangen, tonen de cijfers niet: merk per type koper bestaat pas vanaf 2021.

  1. StellantisPeugeot, Opel, Citroën, Fiat, DS, Jeep, Alfa Romeo−68.88422,8% → 13,0%: van 122.956 naar 54.072 wagens.
  2. Renault GroupRenault, Dacia−22.55213,6% → 12,3%: van 73.517 naar 50.965 wagens.
  3. Volkswagen GroupVolkswagen, Audi, Skoda, Seat, Cupra, Porsche−20.43721,3% → 22,8%: van 114.829 naar 94.392 wagens. Minder wagens, groter aandeel.
  4. Ford−12.4834,7% → 3,1%: van 25.316 naar 12.833 wagens.
  5. Nissan−8.5743,0% → 1,9%: van 16.441 naar 7.867 wagens.
  6. Hyundai−7.5314,1% → 3,5%: van 21.859 naar 14.328 wagens.
  7. Andere merkenSuzuki, Honda, Lexus, KG Mobility, Smart, SsangYong, Mitsubishi en kleinere merken−7.1183,5% → 2,8%: van 18.803 naar 11.685 wagens.
  8. Tata (JLR)Jaguar, Land Rover−3.9611,6% → 1,2%: van 8.893 naar 4.932 wagens.
  9. Mazda−3.8791,4% → 0,8%: van 7.342 naar 3.463 wagens.
  10. Mercedes−3.0966,2% → 7,4%: van 33.586 naar 30.490 wagens. Minder wagens, groter aandeel.
  11. Geely HoldingVolvo, Polestar, Lynk & Co, Zeekr+1.1133,4% → 4,8%: van 18.611 naar 19.724 wagens.
  12. Toyota+1.5903,2% → 4,5%: van 17.239 naar 18.829 wagens.
  13. Kia+3.8372,1% → 3,7%: van 11.554 naar 15.391 wagens.
  14. BMW GroupBMW, MINI+4.5828,8% → 12,6%: van 47.707 naar 52.289 wagens.
  15. Tesla+9.0740,2% → 2,4%: van 859 naar 9.933 wagens.
  16. Zes Chinese merkenBYD, MG, XPeng, Leapmotor, Omoda, Jaecoo+13.578nieuw → 3,3%: van 0 naar 13.578 wagens.
België, alle kopers, verschil in wagens per groep, 2016 tot 2025Groepen zoals ze in 2026 bestaan, ook voor 2016. Het aandeel rekent met het totaal van de merkentabel.

Zeven merken verloren sinds 2016 wagens en wonnen toch marktaandeel

Gevolg: een stijgend aandeel bewijst geen groei. Kijk altijd naar het aantal wagens ernaast.

(bron: Febiac, tabel II.B.3)

De markt kromp tussen 2016 en 2025 met 23%. Wie minder hard daalde, won aandeel terwijl hij wagens verloor. Mercedes verkocht 3.096 wagens minder en ging toch van 6,2% naar 7,4% van de markt. Hetzelfde gold voor Audi, Volvo, Skoda, Land Rover, Jeep en Lexus.

Elke staaf is hoeveel een merk in wagens won of verloor. De streep is de markt. Wie rechts van de streep eindigt, deed het beter dan de markt en won aandeel. Wie tussen de streep en nul eindigt, won aandeel terwijl hij wagens verloor.

In aantallen verloren Renault (30.579 wagens) en Opel (28.547) het meest tussen 2016 en 2025. Tesla (9.074 meer) en Dacia (8.027 meer) wonnen het meest.

(bron: Febiac, tabel II.B.3)

  1. Tesla: +1.056% wagens, van 859 naar 9.933. De markt −23,1%. Groter aandeel.
  2. Dacia: +45,5% wagens, van 17.646 naar 25.673. De markt −23,1%. Groter aandeel.
  3. Kia: +33,2% wagens, van 11.554 naar 15.391. De markt −23,1%. Groter aandeel.
  4. Porsche: +15,4% wagens, van 3.075 naar 3.550. De markt −23,1%. Groter aandeel.
  5. BMW: +11,2% wagens, van 40.227 naar 44.731. De markt −23,1%. Groter aandeel.
  6. Toyota: +9,2% wagens, van 17.239 naar 18.829. De markt −23,1%. Groter aandeel.
  7. MINI: +1,0% wagens, van 7.480 naar 7.558. De markt −23,1%. Groter aandeel.
  8. Jeep: −2,6% wagens, van 2.243 naar 2.185. De markt −23,1%. Groter aandeel. Minder wagens, groter aandeel.
  9. Skoda: −9,1% wagens, van 19.007 naar 17.282. De markt −23,1%. Groter aandeel. Minder wagens, groter aandeel.
  10. Mercedes: −9,2% wagens, van 33.586 naar 30.490. De markt −23,1%. Groter aandeel. Minder wagens, groter aandeel.
  11. Volvo: −11,9% wagens, van 18.611 naar 16.392. De markt −23,1%. Groter aandeel. Minder wagens, groter aandeel.
  12. Audi: −15,4% wagens, van 33.225 naar 28.094. De markt −23,1%. Groter aandeel. Minder wagens, groter aandeel.
  13. Land Rover: −17,5% wagens, van 5.902 naar 4.872. De markt −23,1%. Groter aandeel. Minder wagens, groter aandeel.
  14. Lexus: −20,2% wagens, van 1.723 naar 1.375. De markt −23,1%. Groter aandeel. Minder wagens, groter aandeel.
  15. Alfa Romeo: −24,6% wagens, van 2.005 naar 1.512. De markt −23,1%. Kleiner aandeel.
  16. Volkswagen: −26,9% wagens, van 53.021 naar 38.771. De markt −23,1%. Kleiner aandeel.
  17. Suzuki: −32,6% wagens, van 6.641 naar 4.478. De markt −23,1%. Kleiner aandeel.
  18. Hyundai: −34,5% wagens, van 21.859 naar 14.328. De markt −23,1%. Kleiner aandeel.
  19. Peugeot: −36,6% wagens, van 37.593 naar 23.837. De markt −23,1%. Kleiner aandeel.
  20. Ford: −49,3% wagens, van 25.316 naar 12.833. De markt −23,1%. Kleiner aandeel.
  21. Honda: −50,2% wagens, van 3.619 naar 1.804. De markt −23,1%. Kleiner aandeel.
  22. Seat: −50,3% wagens, van 6.501 naar 3.232. De markt −23,1%. Kleiner aandeel.
  23. Citroën: −51,6% wagens, van 25.154 naar 12.170. De markt −23,1%. Kleiner aandeel.
  24. Nissan: −52,2% wagens, van 16.441 naar 7.867. De markt −23,1%. Kleiner aandeel.
  25. Mazda: −52,8% wagens, van 7.342 naar 3.463. De markt −23,1%. Kleiner aandeel.
  26. Renault: −54,7% wagens, van 55.871 naar 25.292. De markt −23,1%. Kleiner aandeel.
  27. DS: −65,6% wagens, van 2.643 naar 910. De markt −23,1%. Kleiner aandeel.
  28. Smart: −69,9% wagens, van 1.638 naar 493. De markt −23,1%. Kleiner aandeel.
  29. Opel: −74,2% wagens, van 38.470 naar 9.923. De markt −23,1%. Kleiner aandeel.
  30. Fiat: −76,2% wagens, van 14.848 naar 3.535. De markt −23,1%. Kleiner aandeel.
  31. Jaguar: −98,0% wagens, van 2.991 naar 60. De markt −23,1%. Kleiner aandeel.
  32. SsangYong: −98,4% wagens, van 1.335 naar 22. De markt −23,1%. Kleiner aandeel.
  33. Mitsubishi: −99,2% wagens, van 2.169 naar 17. De markt −23,1%. Kleiner aandeel.
België, alle kopers, 2016 tot 2025Verschil in wagens per merk sinds 2016, in procent. Rechts van de streep deed een merk het beter dan de markt (meer groei of minder verlies) en won het aandeel. Een staaf met een punt loopt verder dan +100%; het cijfer staat ernaast. Merken zonder wagens in 2016 staan niet in de grafiek.

Bij particulieren en zelfstandigen groeide de markt sinds 2021, behalve in Brussel

Gevolg: per provincie verbergt het aantal wagens het verlies, niet het aandeel.

(bron: FOD Mobiliteit, open data inschrijvingen 2021 tot 2025)

Per provincie tellen alleen wagens op eigen naam. Die markt groeide tussen 2021 en 2025 met 11,5%, van 161.334 naar 179.870 wagens. In elke provincie, behalve in Brussel, waar ze met 18,9% kromp. Wie in een groeiende markt minder hard groeit, verliest aandeel terwijl hij wagens wint. Ford verkocht in Limburg 83 wagens meer en zakte toch van 13,7% naar 11,2%.

  1. Limburg+28,4%
  2. Namen+19,0%
  3. Oost-Vlaanderen+17,7%
  4. Henegouwen+14,8%
  5. Luxemburg+14,4%
  6. West-Vlaanderen+12,6%
  7. Luik+9,3%
  8. Waals-Brabant+9,1%
  9. Vlaams-Brabant+8,3%
  10. Antwerpen+7,1%
  11. Brussel−18,9%
Particulieren en zelfstandigen, per provincie, 2021 tot 2025Verschil in nieuwe wagens op eigen naam, in procent.
  1. MG: +1.548% wagens, van 27 naar 445. De markt +28,4%. Groter aandeel.
  2. Tesla: +490% wagens, van 42 naar 248. De markt +28,4%. Groter aandeel.
  3. Dacia: +129% wagens, van 770 naar 1.760. De markt +28,4%. Groter aandeel.
  4. Mercedes: +109% wagens, van 463 naar 968. De markt +28,4%. Groter aandeel.
  5. Renault: +69,4% wagens, van 650 naar 1.101. De markt +28,4%. Groter aandeel.
  6. Nissan: +65,7% wagens, van 274 naar 454. De markt +28,4%. Groter aandeel.
  7. Peugeot: +48,2% wagens, van 753 naar 1.116. De markt +28,4%. Groter aandeel.
  8. Volkswagen: +44,6% wagens, van 870 naar 1.258. De markt +28,4%. Groter aandeel.
  9. Audi: +41,7% wagens, van 444 naar 629. De markt +28,4%. Groter aandeel.
  10. Toyota: +35,7% wagens, van 574 naar 779. De markt +28,4%. Groter aandeel.
  11. Hyundai: +25,1% wagens, van 668 naar 836. De markt +28,4%. Kleiner aandeel. Meer wagens, kleiner aandeel.
  12. BMW: +19,5% wagens, van 748 naar 894. De markt +28,4%. Kleiner aandeel. Meer wagens, kleiner aandeel.
  13. Porsche: +15,6% wagens, van 96 naar 111. De markt +28,4%. Kleiner aandeel. Meer wagens, kleiner aandeel.
  14. Skoda: +14,5% wagens, van 359 naar 411. De markt +28,4%. Kleiner aandeel. Meer wagens, kleiner aandeel.
  15. Honda: +10,2% wagens, van 98 naar 108. De markt +28,4%. Kleiner aandeel. Meer wagens, kleiner aandeel.
  16. Ford: +4,8% wagens, van 1.712 naar 1.795. De markt +28,4%. Kleiner aandeel. Meer wagens, kleiner aandeel.
  17. MINI: −3,0% wagens, van 236 naar 229. De markt +28,4%. Kleiner aandeel.
  18. Suzuki: −3,8% wagens, van 212 naar 204. De markt +28,4%. Kleiner aandeel.
  19. Volvo: −7,6% wagens, van 342 naar 316. De markt +28,4%. Kleiner aandeel.
  20. Kia: −21,3% wagens, van 672 naar 529. De markt +28,4%. Kleiner aandeel.
  21. Citroën: −32,2% wagens, van 705 naar 478. De markt +28,4%. Kleiner aandeel.
  22. Land Rover: −34,8% wagens, van 115 naar 75. De markt +28,4%. Kleiner aandeel.
  23. Opel: −40,0% wagens, van 418 naar 251. De markt +28,4%. Kleiner aandeel.
  24. Mazda: −50,6% wagens, van 401 naar 198. De markt +28,4%. Kleiner aandeel.
  25. Fiat: −58,8% wagens, van 216 naar 89. De markt +28,4%. Kleiner aandeel.
  26. Seat: −77,1% wagens, van 192 naar 44. De markt +28,4%. Kleiner aandeel.
Limburg, particulieren en zelfstandigen, 2021 tot 2025Verschil in wagens per merk sinds 2021, in procent. Rechts van de streep deed een merk het beter dan de markt (meer groei of minder verlies) en won het aandeel. Een staaf met een punt loopt verder dan +100%; het cijfer staat ernaast. Merken zonder wagens in 2021 staan niet in de grafiek.

2026 bevestigt de lijn: de markt staat stil en elektrisch haalt 39%

Gevolg: het jaar eindigt naar verwachting tussen 403.000 en 410.000 wagens, 1% tot 3% minder dan 2025.

(bron: Febiac, persbericht en Cars by make september 2026)

Januari tot en met september, vergeleken met dezelfde negen maanden van 2025.

Grootste stijgers: BYD (3.580 wagens meer), MG (3.403), Tesla (3.219).
Grootste dalers: Dacia (5.166 wagens minder), Volkswagen (4.492), Audi (3.269).

Alleen Kia verloor wagens en won aandeel: van 12.512 naar 12.429 wagens.

Aanname: het vierde kwartaal weegt even zwaar als in 2023 tot 2025, toen het volledige jaar 1,26 tot 1,28 keer de eerste negen maanden was.

Inschrijvingen
320.374
Tegenover 323.868 in dezelfde maanden van 2025: 1,1% minder.
Volledig elektrisch
39,1%
Van alle nieuwe personenwagens. In september zelf 50,9%.
Privékopers
45%
Professioneel 55%, afgerond door Febiac.
Marktleider
BMW
35.219 wagens, 11,0% van de markt.
  1. BYD+3.580
  2. MG+3.403
  3. Tesla+3.219
  4. Dacia−5.166
  5. Volkswagen−4.492
  6. Audi−3.269
Verschil in wagens, januari tot september 2026 tegenover 2025

De markt is bijna een kwart kleiner dan in 2016

Gevolg: tweedehands groeit, maar vult het gat niet: 27.809 tweedehandse wagens meer tegenover 124.748 nieuwe minder. In 2025 werden 679.640 tweedehandse wagens ingeschreven, het hoogste aantal in tien jaar.

(bron: Febiac, tabellen II.B.1 en II.B.6)

Tot 2019 schreef België elk jaar rond 550.000 nieuwe personenwagens in. In 2020 moesten de showrooms tijdens de lockdown in het voorjaar dicht, en bestelde wagens mochten niet geleverd worden. In 2021 en 2022 kwamen er te weinig wagens van de band: het tekort aan halfgeleiders verlengde de productietermijnen. De markt zakte tot 366.303 in 2022. In 2023 volgden de leveringen van eerdere bestellingen, en de markt klom naar 476.675. In 2025 bleven er 414.771 over.

(bron oorzaken: VRT NWS, 14 december 2020; Febiac, jaarverslag 2022, persbericht december 2022 en analyse eerste helft 2023)

Tweedehands groeit terwijl nieuw krimpt
In 2016 kwamen er 1,2 tweedehandse wagens bij per nieuwe wagen, in 2025 1,6. Van alle inschrijvingen was 62% tweedehands, tegenover 55% in 2016.
Nieuwe personenwagens per jaar2026: januari tot september.
Nieuwe personenwagens per jaar. 2026: januari tot september.
JaarNieuwe personenwagens
2016539.519
2017546.559
2018549.632
2019550.003
2020431.491
2021383.123
2022366.303
2023476.675
2024448.277
2025414.771
2026 tot sep320.374

Privékopers zakten van 47% naar 31% van de markt en klommen terug naar 42%

Gevolg: de groei na 2023 komt van particulieren. Leasing zakte van 183.157 naar 129.426 wagens, privé steeg van 148.541 naar 173.004.

(bron: Febiac, tabel II.B.2)

Febiac deelt de kopers in vier groepen: leasing, onderneming zonder leasing, zelfstandige en privépersoon. In 2025: leasing 31,2%, onderneming 25,3%, zelfstandige 1,8%, privé 41,7%.

Aandeel privékopers in de nieuwe personenwagens, per jaar
Aandeel privékopers in de nieuwe personenwagens, per jaar
JaarAandeel privé
201647,4%
201746,4%
201846,5%
201942,6%
202043,7%
202140,2%
202236,2%
202331,2%
202438,4%
202541,7%

Vlaanderen is een leasemarkt, Wallonië een privémarkt

Gevolg: wie provincies vergelijkt, kijkt naar particulieren en zelfstandigen. De rest staat op de zetel van een leasemaatschappij.

(bron: Febiac, tabel II.B.2; FOD Mobiliteit, open data 2016 tot 2025; Rijksregister, bevolking op 1 januari 2025)

Twee op drie nieuwe wagens worden in Vlaanderen ingeschreven: 68,2% in 2025. Daarvan is 43,1% leasing. In Wallonië staat 75,0% op naam van een privépersoon.

Per inwoner. Op eigen naam schrijft Wallonië 22,0 nieuwe wagens in per 1.000 inwoners, Vlaanderen 13,1. Luxemburg staat bovenaan met 25,8, Brussel onderaan met 6,7.

Het zetel-effect
Vlaams-Brabant telt 103.928 nieuwe wagens op naam van een rechtspersoon, meer dan vier keer zoveel als heel Wallonië (24.253). In Brussel zakte leasing tussen 2024 en 2025 van 32.124 naar 6.772 wagens. Waarom, staat niet in de cijfers.

Vlaanderen, 68,2% van de markt

Privé 30,6%Leasing 43,1%Onderneming en zelfstandige 26,3%

Wallonië, 25,4% van de markt

Privé 75,0%Leasing 0,7%Onderneming en zelfstandige 24,3%

Brussel, 6,5% van de markt

Privé 28,5%Leasing 25,2%Onderneming en zelfstandige 46,3%

Nieuwe personenwagens per gewest en type koper, 2025

Diesel verdween bijna, elektrisch werd één op drie

Gevolg: elektrisch is een zakelijk verhaal. In 2025 was 53,1% van de professionele inschrijvingen volledig elektrisch, tegenover 8,9% bij privékopers.

(bron: Febiac, tabellen II.B.1 en II.B.5, jaaranalyse 2025)

Diesel ging van 51,8% van de markt in 2016 naar 3,1% in 2025. Volledig elektrisch van 0,4% naar 34,7%. Zelfopladende hybrides van 1,7% naar 11,5%.

Benzine bleef de grootste brandstof: 40,6% in 2025, en 62,4% bij privékopers. De plug-in hybride klom tot 21,1% in 2023 en zakte in twee jaar naar 9,3%.

Twee op drie is een SUV
SUV's en crossovers gingen van 27,2% in 2016 naar 66,9% in 2025. Breaks zakten van 17,8% naar 7,5%.
Aandeel per brandstof in de nieuwe personenwagens, 2016 tot 2025In procent. Elke rij op dezelfde schaal.
Aandeel per brandstof in de nieuwe personenwagens, 2016 tot 2025. In procent. Elke rij op dezelfde schaal.
JaarBenzineDieselHybride (zelfopladend)Plug-in hybrideVolledig elektrischAndere (lpg, aardgas, waterstof)
201644,4%51,8%1,7%1,3%0,4%0,4%
201748,2%46,3%2,3%2,1%0,5%0,5%
201858,6%35,5%2,8%1,7%0,7%0,8%
201961,6%31,4%3,1%1,6%1,6%0,7%
202051,8%32,9%3,5%7,4%3,5%0,9%
202152,0%23,7%5,1%12,5%5,9%0,8%
202248,9%16,4%7,5%16,2%10,3%0,8%
202342,2%8,8%7,7%21,1%19,6%0,7%
202441,7%4,9%9,4%14,8%28,5%0,8%
202540,6%3,1%11,5%9,3%34,7%0,8%

Over de cijfers

Twee bronnen, twee tellingen. Febiac levert de reeksen voor heel België, 2016 tot 2025, en 2026 tot september per merk. De FOD Mobiliteit levert merk per provincie en per titularis, vanaf 2021. Hun totalen verschillen 0,4%, en ze delen brandstof en koper anders in. Op deze pagina staan ze nooit samen in één reeks.

Particulier en zelfstandige. Bij de FOD heet dat een natuurlijke persoon: een particulier of een zelfstandige op eigen naam. Een rechtspersoon is een vennootschap, leasing inbegrepen. Professioneel bij Febiac is leasing, onderneming en zelfstandige samen.

Waarom 2016. De reeksen beginnen in 2016: tien volledige jaren. De omvang van de krimp hangt niet aan dat startjaar: tegenover 2019, het laatste jaar voor corona, kromp de markt met 24,6%, tegenover het gemiddelde van 2016 tot 2019 met 24,1%. De verdeling wel: tegenover 2019 komt 45,4% van de krimp van privékopers, tegenover 2016 66,5%. Wat blijft: privékopers daalden harder dan zakelijke kopers, en de merken van Stellantis zijn ook tegenover 2019 goed voor meer dan de helft (54,1%).

Inschrijvingen, geen bestellingen. Een wagen telt wanneer hij ingeschreven wordt, niet wanneer hij besteld is. Bij lange levertijden schuift dat een jaar op: de inschrijvingen van januari 2023 waren volgens Febiac grotendeels leveringen van bestellingen uit 2022.

Wat er niet in staat. Merk per provincie vóór 2021 en voor 2026. Netto-inschrijvingen na schrappingen. Modellen per provincie.

Wie dit maakte. Een analyse van Watt Car, gemaakt door Claudio Swijsen. Geen merk, invoerder of leasemaatschappij betaalde ervoor. Alle bronnen staan op Bronnen.

Zelf een elektrische auto kiezen voor je werk? Naar de keuzehulp